Grozs ir tukšs   
   

Sīkdatņu izmantošanas politika


Sīkdatņu izmantošanas politika Apavi24 interneta resursā.
 
Šajā dokumentā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana www.apavi24.lv interneta resursā, norādīti sīkdatņu lietošanas mērķi, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām. Sīkdatnes palīdz sniegt, uzlabot un aizsargāt Apavi24 pakalpojumus, nodrošinot klienta vajadzībām piemērotākus piedāvājumus, kā arī ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi.
 
Kas ir sīkdatnes?
 
Sīkdatne ir maza teksta datne, kas tiek saglabāta datorā vai citā lietotajā ierīcē (piemēram, mobilajā tālrunī) brīdī, kad jūs apmeklējat tīmekļa vietni. Teksta datnē ir informācija, kas tiek izmantota, lai konkrētas tīmekļa vietnes apmeklētājiem uzlabotu vietnes lietošanas pieredzi.
 
Kādas sīkdatnes izmanto Apavi24.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?
 
Tiek izmantotas vairāku veidu sīkdatnes (pastāvīgās un sesijas). Tās atšķiras ar izmantošanas mērķiem un glabāšanas ilgumu. Ar laiku izmantotās sīkdatnes var tikt aktualizētas un pielāgotas pakalpojumu sniegšanas kvalitātes uzlabošanas vajadzībām, tomēr vispārējie lietošanas mērķi ir šādi:

  • Lietotāja autentifikācija – paredz lietotāja atpazīšanu un drošāku interneta vietnes izmantošanu.
  • Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana – sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta Apavi24 pakalpojumu nodrošināšanu.
  • Interneta vietnes drošība un pakalpojumu integritāte – sīkdatnes, kas palīdz veidot pakalpojumus, radot labāko klienta pieredzi.
  • Lietošanas statistika un analīze – nodrošina informāciju par to, kā un cik bieži tiek izmantotas Apavi24 interneta vietne, kādas ir lietotāju grupas un kādi meklēšanas rīki tiek izmantoti. Sīkdatņu statistika var tikt iegūta arī no sadarbības partneru interneta vietnēm. 
  • Apavi24 interneta vietnē var tikt izmantota trešo pušu sīkdatņu informācija.
     

Kā lietotājs var izvēlēties un mainīt sīkdatņu izmantošanu?
 
Ja nevēlaties, lai jūsu lietotajās ierīcēs tiktu izmantotas sīkdatnes, jūs varat mainīt pārlūkprogrammas drošības iestatījumus. Pievērsiet uzmanību, ka izmaiņas drošības iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi un izmantotās iestatījumu metodes var atšķirties. Tomēr atcerieties, ka bez sesijas sīkdatņu izmantošanas, Apavi24 tīmekļa vietni jūs nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot.
 
Kur var saņemt informāciju?
 
Par sīkdatņu izmantošanu Apavi24 interneta resursos un jūsu personas datu drošu apstrādi atbild SIA Apavi24.LV Ja rodas jautājumi vai ieteikumi, aicinām zvanīt uz (+371) 2 888 4444 vai rakstīt uz veikals@apavi24.lv.

 

piegade-apavi